Publikohen fotografitë e para të dashurit milioner të Genta Ismajlit

Një çift i ri është zbuluar ditëve të fundit. Fjala është për këngëtaren kosovare Genta Ismajli dhe të dashurin e saj tur Huseyin.


Ashtu si Genta në Kosovë për muzikë edhe i dashuri i saj është emër i njohur si biznesmen në Turqi.

Huseyin 39-vjeçar, është me origjinë turke por që në moshën 10-vjeçare kishte migruar në Gjermani, ai tani është pronar i një kompanie e cila vepron në Zvicër dhe Turqi, shkruan Magazina.al

Nuk dihet se sa gjatë Genta dhe Huseyin kanë nisur romancën e tyre, por ka një kohë që këngëtarja 35-vjeçare shihet shpesh në Turqi, ndërsa këto ditë është zbuluar edhe video ku të dy shihen duke u puthur në një ndejë diku në Turqi.