Publikohet klipi i shumë pritur i Nora dhe Era Istrefit. Vetëm në një ditë mijëra klikime

Të dyja janë mjaft të suksesshme në industrinë e muzikës si dhe mjaft të dashura për publikun si shqiptar dhe atë ndërkombëtar.


Dhe erdhi dita që motrat Istrefi të kënë bashkëpunimin e tyre.

Ditën e djeshme në kanalin Yuotube është hedhur klipi ‘Nuk e di’ i pritur gjatë nga publiku dhe vetëm në një ditë ka marrë mijëra klikime.

Kënga i kushtohet dashurisë dhe në videoklip Nora dhe Era shfaqen shumë seksi.