Pyetet sa fiton në dasma, kështu përgjigjet këngëtari kosovar

Shuma të cilën e fitojnë në ahengje familjare këngëtarët kosovarë, është marramendëse.


Këngëtari i njohur, Alban Mehmeti, ka qenë i ftuar në emisonin ‘SHOW TIME’, ku ka zbuluar shumë detaje nga jeta e tij private dhe profesionale, shkruan Reporteri.net.

Ndër të tjera, këngëtari është pyetur edhe sa fiton në dasma.

Përgjigjen e tij mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në orën 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net