Pyetja me “spec” e Françeska Jaçes: Kush do pak?

“Kush do pak?”. Ky është përshkrimi që bukuroshja nga Shqipëria Françeska Jaçe i ka bërë fotos së saj të fundit që ka postuar në Instagram.

Sigurisht ajo pyetjen e ka për ëmbëlsirën që po shijon dhe jo për gjoksin  bombastik që ka ekspozuar.

Kujtojmë se Françeska u bë e njohur nga shou Big Brother dhe pse ka vite që ka përfunduar kur ka qenë pjesëmarrëse, ajo vazhdon të jetë ndër vajzat më të komnetuara dhe ndjekura shqiptare.

Françeska tashmë ka vite që merret me modelim. /Reporteri.net/.