Qumili uron Bajramin nga xhamia

I pranishëm në xhami për ta falur namazin e Fitër Bajramit sot duket të ketë qenë edhe artisti i mirënjohur, Sevdai Radogoshi i njohur si Qumili.


Në llogarinë e tij të Facebook-ut ai postoi një fotografi ku shihet brenda xhamisë, si dhe duke i respektuar masat antiCOVID me mbajtjen e maskës.

“Të gjithë besimtarëve mysliman urime festen e bajramit! ”, ka shkruar ai në përshkrimin e postimit.