Remixi ‘Pa ty’ nga Dafina, Muma dhe Cricket është fiksimi i verës

‘Pa ty’ quhet remixi i ri nga Cricket, Muma dhe Dafina Zeqiri.


Projekti muzikor më i ri i Dafinës është një remix nga Muma dhe Cricket, por që kënga ka marrë pothuajse kahje tjetër me zërin mahnitës të Dafinës.

Kënga është pëlqyer tej mase dhe është afër milionshit të parë ende pa u bërë 24 orë.

Dafina është kthyer në njëren nga këngëtaret më favorite të estradës me hitet e saj të padiskutushme.

Ndërkohë ky remix padyshim mund të cilësohet himni i verës 2021.