Reperes i ‘plas’ kostumi në skenë, dalin pamjet

A

Reperja Cardi B njihet për përformancat e saj energjike në skenë.


Gjithashtu ajo është e përfolur për përmasat trupore bombastike. Së fundmi ajo ka ‘dhuruar spektakël’ me incidentin që i ka ndodhur në një nga koncert.

Teksa ishte duke kërcyer reperes i ka shpërthyer veshja.

Detaji është kapur menjëherë nga paparazit të cilët kanë shpërndarë fotot në të gjitha mediat.

Ndërkohë punonjësit e skenës e kanë lajmëruar menjëherë reperen për incidentin dhe ajo është larguar shpejt nga skena për tu ndërruar.