Reperi i njohur shqiptar kërkon të dashur në Twitter

Reperi i njohur GASHI ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, ku edhe po sjell këngë të reja.


Rep-artisti së fundi ka publikuar këngën “Roses”, me një video mjaft të veçantë e cila u pëlqye tej mase nga fansat e tij të shumtë.

Së fundmi, me anë të një statusi të publikuar në “Twitter”, G4shi na ka treguar dy gjëra rreth jetës së tij, se është beqar dhe se është në kërkim të një të dashure.

“Dua një të dashur që ta kuptojë që jam beqar”, shkruan ai në Twitter.