Rita Ora publikon foto të rralla nga fëmijëria, shikoni si dukej ajo

Rita Ora sapo ka publikuar disa fotografi të rralla nga fëmijëria e saj.


Rita, tregon momentet e bukura që ka kaluar bashkë me familjarët, ndërsa këto imazhe vijnë pas festës së ditëlindjes së 30-të.

Ajo me anë të mbishkrimit dhe fotografive të postuara tregoi se gjithmonë kishte qenë e apasionuar ndaj rrobave.

“Mendoj se unë kam qenë gjithmonë e varur nga rrobat edhe si fëmijë. Pra jam mirënjohëse që mund të ndaj këto me ju. Jeta kalon kaq shpejt, kështu që jetoni jetën më të mirë edhe në këto kohë provoni dhe gjeni gëzim edhe nga diçka si një fotografi”, shkroi ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)