Roberti e harron Norën, fotografohet në Turqi pranë një vajze tjetër

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten.


Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën.

Prive.al sjellë ekskluzivisht fotografi të tij vetë i dyti të cilat mund t’i shihni më poshtë.

Identiteti i vajzës misterioze ende nuk dihet por lokacioni që çifti ka zgjedhur është Adam&Eve – njëri prej hoteleve më romantike në Turqi dhe i preferuar shumë nga çiftet.

Kujtojmë se kënga e fundit e Robert Berishës është “Mjalti i dashnisë” pas shumë projekteve të tjera muzikore të cilat patën sukses dhe u pëlqyen nga publiku shqiptar.

Suksese Robertit dhe pushime të këndshme.