Sabri Fejzullahu: Flori Mumajesi i blen klikimet, kundërpërgjigjet Flori

Ka qenë i ftuar në një nga televizionet shqiptare.

E atje, Sabri Fejzullahu ka përmendur emrin e Flori Mumajesi si blerës i klikimeve në Youtube, shkruan Reporteri.net

“Si ka mundësi që Flori për një ditë me i bo 3 milionë klikime” janë ndër tjera fjalët e tij.

Ndërsa Flori Mumajesi ka reaguar për këtë duke ju kundërpërgjigjur në Instagram.

Më poshtë e keni sqarimin e Florit, pa ndërhyrje.

“Ncncncnc ????????‍?? pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger ???? I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n’xhep e n’jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t’mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.????????‍??”