Se si i humbi 23 kilogramë, veç Bleona din me tregu për ndryshimin drastik

Moderatorja e famshme e ekraneve televizive, Blerona Zeqiri, kohëve të fundit shfaqet me ndryshim drastik në pamje.


Pas ndryshimit drastik, gjegjësisht në humbje të peshës, çdo kush që e ka parë mezi e ka njohur, shkruan Reporteri.net

Moderatorja pa pikë paralajmërimi është shfaqur në televizon, me linjat krejtësisht ndryshe dhe më në top formë.

Transformimi i saj po aq sa ishte i papritur ishte edhe shumë i çuditshëm sepse erdhi e tillë në kohën kur askush nuk e kishte menduar.

Nga kjo kanë dalur shumë pyetje e mendime se si erdhi deri në këtë gjendje dhe cili ka qenë sekreti i këtyre linjave që ka bërë.

E, kjo punë të ëmblës Bleronë nuk i kanë ikur, andaj duke menduar dhe këtë herë për juve, ajo vjen me zbulimin e sekretit ekskluzivisht për ju gjatë emisionit të saj “1 kafe prëj shpisë”.