“Shef, si gjithë”: Shkumbin Ismaili e publikon një këngë të re – do t’ju duket sikur e keni dëgjuar

Shkumbin Ismaili ka publikuar hitin e ri të vjeshtës.


Artisti i shumë hiteve të njohura ka publikuar para pak çastesh këngën e re, e cila nuk është se ka shumë dallim prej tjerave, shkruan Reporteri.net

Kënga titullohet “Ndjeva Mall”, derisa është një realizim i ‘Max Production’, me muzikën dhe tekstin që e ka bërë vet këngëtari.

Këngët e Shkumbin Ismailit njihen për origjinalitet dhe thjeshtësi në videoklipe./Reporteri.net/