Shikoni trupin e Diellza Kolgecit pas lindjes

Modelja Diellza Kolgeci ka rikthyer në superformë linjat e saj të trupit vetëm pak ditë pasi u bë nënë për herë të parë.


Fundjavën e kaluar Diellza sjelli në jetë vajzën e saj me basketbollistin Fisnik Rugova.

Kushdo që ka menduar se Diellza po rri duike pushuar dhe po kalon kohë 100 % me vajzën e saj Helenën gabon.

Bukuroshja kosovare ka publikuar një ‘selfie’ para pasqyrës, ku shihet vetëm, ndërsa tregon trupin pas lindjes.

Nga trupi i saj vështirë ndokush se do e kuptonte se ajo ka lindur para ca ditësh, pasi shtatzënia duket se nuk ka lënë asnjë shenjë tek ajo. /Reporteri.net/.