Shkenda Dubova ‘mision të radhës’ e ka planifikimin familjar

Këngëtarja e njohur kosovare, Shkenda Dubova, ka zbuluar detaje nga jeta e saj private dhe profesionale.


Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emsionin ‘SHOW TIME’, ku ndër të tjera ka bërë të ditur se është e plotësuar në profesion, shkruan Reporteri.net.

Por ajo më tutje po mendon edhe planifikimin familjar.

Se çfarë thotë ajo për ‘misionin e radhës’ si nënë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në orën 19:30 në RTV Dukagjini. /Reporteri.net