“Shumëngjyrëshe si natyra”, Rina Balaj sjell imazhe me plot stil

Këngëtarja është aktive me postime të shumta në rrjete sociale.


Dhe, Rina sapo ka ndarë fotografi të reja teksa ka venë në dukje figurën e saj, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar imazhe të reja e veshur me veshje me ngjyra verore.

Rina për këtë dukje shihet se ka zgjedhur veshjen me ngjyrë të verdhë teksa e ka kombinuar me një bluzë me ngjyrë të bardhë.

Veshjen e poshtme sportive e ka kombinuar me një kapele ngjyrë të verdhë.

“Shumëngjyrëshe si natyra”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit derisa mori komente dhe pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Ndryshe, Rina Balaj po vazhdon ta shijojë lidhjen e saj me këngëtarin Sin Boy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)