Shyhrete Behluli publikon foto me Sabri Fejzullahun, e quan artist unik

Janë dy nga artistët më të pëlqyer në të gjitha trojet shqiptare.


Çdo këngë e tyre bëhet hit i padiskutueshëm.

Fjala është për Shyhrete Behlulin dhe Sabri Fejzullahun, të cilët vazhdojnë të jenë tejet aktiv me projekte muzikore.

Ata janë dy miq tejet të mirë dhe këtë e konfirmon edhe vet Shyhrete Behluli e cila ka publikuar një fotografi me Sabriun ku të dy shihen të buzëqeshur, shkruan Reporteri.net.

Shyhretja e vlerëson tejet shumë mikun e saj të cilin e quan unik.

“Me artistin me unik !” shkruan ajo në fotografi.

 

View this post on Instagram

 

Me artistin me unik !

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

/Reporteri.net/.