Shyhrete Behluli tregon se a flet me Remzie Osmanin

Shyhrete Behluli sot ishte e ftuar në emisionin Prive.


Ajo aty iu përgjigj pyetjeve të publikut, shkruan Indeksonline.

Një ndër pyetjet e bëra ishte edhe “Pse nuk flet me Remzie Osmanin”.

Por ajo tha se kjo gjë nuk është e vërtetë, dhe se flet me të gjithë.

Më tutje Shyhretja tha se me disa ka muhabete më shumë e me disa më pak, dhe se nuk ka asgjë te keqe me asnjë.