Si e kujton nënën e saj të ndjerë vajza e Fatmir Limajt

Lala Limaj është vajza e politikanit nga NISMA, Fatmir Limajt.


Ajo është shumë e përfolur dhe paraqitjet e saj komentohen shumë në publik.

Lala është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën kujton nënën e ndjerë, në ditën e ditëlindjes së saj.

“Në këtë ditëlindje tënden, më mungon më shumë se kurrë më parë”, ka shkruar Lala në mbishkrimin e fotografisë.