Si rrallë herë, Tayna fokuson fytyrën në paraqitjen e fundit

Tayna ka joshur fansat me videon e publikuar së fundmi.


Reperja e njohur njihet si njëra ndër artistet më seksi në skenën muzikore shqiptare.

Tayna ndan imazhe apo video të ndryshme për ndjekësit në rrjete sociale ku edhe mahnit me dukjen e saj si gjithmonë.

Ajo ka hyrë në llogarinë e saj në Instagram, për të ndarë me ndjekësit një video në Instastory ku shihet duke fokusuar fytyrën dhe jo trupin ndryshe nga hera tjera.

Rep-artistja shihej me flokë të larguara nga fytyra dhe grim mjaft elegant teksa merrte poza për kamerën duke buzëqeshur