Super dhuratat me të cilat po befasohen vip-at shqiptarë, kjo është arsyeja!

Kushdo që pëlqen jetën e natës për të festuar dhe për t’u argëtuar tanimë ka edhe një destinacion të ri.


‘VENOM’ mban emrin klubi më ë ri i natës i cili ndodhet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj.

Një klub mjaft i veçantë dhe i pa parë deri tani në Kosovë, ku data 26 korriku do jetë dita kur të gjithë mund të marrin rrugë drejt tij.

Ajo çfarë e ka bërë më të veçantë këtë klub nate janë ftesat që “VENOM” kanë përgatitur për të ftuarit e natës së hapjes së klubit.

Por, kush do të argëtojë të ftuarit e kësaj nate?

Dj Regard është i riu me famë botërore nga qyteti i Ferizaj ai i cili do të performojë në klubin “VENOM” ditën e hënë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VENOM (@venomkosova)

Po kaq e veçantë sa nata e hapjes së “VENOM” me datë 26 korrik, do jenë edhe ditët tjera ku do të performojnë emrat më të mirë të momentit, ku më datë 27 korrik do të jetë këngëtarja Elvana Gjata.