Tayna si duket po pret një thirrje: Jo valla s’po ta msheli, por po ta çeli

Tayna ka bërë bujë me shkrimin e fundit në postimin e bërë.


Kujtojmë se vite më parë në internet ishte bërë virale një video që edhe sot vazhdon të komentohet, një bisedë e hedhur në internet nga një bisedë intime mes një vajze dhe burri.

E Tayna ka përdorur disa fjalë nga ajo video në postin e fundit.

Në një foto të publikuar nga reperja, shohim këngëtaren e veshur tejet elegante teksa si mbishkrim kishte lënë pikërisht shprehjen “Jo valla spo ta msheli, po po ta qeli”.

 

View this post on Instagram

 

Jo valla s’po ta msheli,po po ta qeli se?

A post shared by Tayna (@tayna) on