Tayna veç çka nuk thyhet në mes vetëm për ta bërë një pozë

Tayna duket tejet atraktive në imazhin e fundit.


Tayna para disa minutave ka publikuar një imazh në profilin e saj në Instagram me të cilin ka joshur ndjekësit e saj të cilët nuk janë më pak se një milionë.

Reperja e cila po tërheq vëmendjen e yjeve të futbollit me këngët e saj, është shfaqur duke bërë zgjatje, dhe me një veshje sportive ajo duket shumë seksi.

 

View this post on Instagram

 

Pak zgjatje??‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ndryshe, shumë shpejt pritet të fillojnë punimet për një duet mes Taynës dhe Mozzik ka bërë të ditur menaxheri i këngëtares.