Tifozët në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në hall, a ta shikojnë lojën apo motrën super-seksi të Aro Muriç

Kosova do ta presë Malin e Zi sonte në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë dhe çfarëdo rezultati përveç fitores nënkupton se’ verdhekaltrit’ rrezikojnë të mbesin jashtë garës për kualifikim në Euro 2020.


Përkrahja për futbollistët tanë nuk po mungon.

Familjarë të tyre do të jenë sonte prezent në stadiumin “Fadil Vokrri” nga ora 20:45 kur nis ndeshja.Portieri shqiptar nga Mali i Zi, Aro Muric, do të përkrahet nga motra e tij Amra Muric.

 

View this post on Instagram

 

ready for tonight??win Kosovo?

A post shared by ???? ?????? (@amra.muricc) on

“Gati për sonte. Kosova fiton”, ka shkruar Amra Muric në rrjetin social Instagram.