Tuna kthehet si ‘Fortuna’, publikon videoklipin e ri krejt ndryshe nga çka jemi mësuar ta shohim

Ajo që theu tabu në estradë dhe që gjithmonë la gjurmë ku ka shkelur, u rikthye si asnjëherë pas lindjes së djalit.

Me 8 mars, ditën ndërkombëtarë të gruas promovoi albumin “ForTuna”, me përfaromancë live.

Sot ajo publikoi video klipin e këngës “Tani m’ke zemer”.

Me një skenografi dhe regji të paparë dëri më tani, komplet ndryshe Tuna përsëri po thyen rekorde.

Për ketë projek punoi me më të mëdhej, Aida Barakun dhe Armend Regjepagiqit. Ku muzika ishte e Armendit dhe teksti i Aidës. Producenti Darko Dimitrov dhe Astrit Ismaili ishin bashkëpuntorët e tjerë.