U raportua se Andrra është sërish shtatëzënë, reagon Sinani: Nuk e lashë unë!

Kohët e fundit është përfolur në mediat rozë për një shtatzënëi të mundshme të bashkëshortes së Sinan Hoxhës, Andrrës.


Mbrëmjen e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Sinan Hoxha ishte i ftuar në ‘B&E Caffe’ ku ka folur dhe për jetën e tij private.

Teksa është pyetur në lidhje me shtatzëninë e dytë të Andrrës, Sinani ka treguar komentin epik në lidhje me lajmin.

“Para disa ditësh kur shkruajtën disa portale se Andrra është shtatzënë më morën për të më pyetur nëse është i vërtetë lajmi: ‘Do ta kenë lënë shtatzënë portalet, se unë akoma jo’ tha këngëtari duke shkaktuar të qeshura.