U rrah nga Oriola e Kejvina, moderatorja shqiptare “kujton” tradhtinë e parë

Moderatorja Einxhel Shkira ka kutjuar personin që e ka tradhëtuar për herë të parë.


Në një status në Instastory, Shkira ka publikuar dy foto ku shihet remix-i i këngës “Pashë dy sytë”, e cila është kënduar fillimisht nga Fatjeta Burbullushi.

“Bruno faleminderit që na kujtove tradhëtinë e pare. Njeriu i gabuar nuk do ndryshojë kurrë, sepse mbetet gjithmonë i gabuar. Dola në këtë konkluzion që kur e këndonte Fatjeta Barbullushi. Mbase ndryshon tani që e këndon Bruno” shkruan moderatorja krahas postimeve.

Kohët e fundit moderatorja ka qenë në qendër të mediave për shkak të një sherri fizik që pati me me Oriola Marashin me Kejvin Kthellën.

Ngjarja ndodhi disa javë më parë, teksa modelet Marashi dhe Kthella, shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati degradoi në dhunë fizike./dosja