U tha se u ndanë, befason veprimi i Bora Zemanit

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes shumë vjeçare me Donald Veshaj.


Dyshja kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe më nuk shihen në asnjë fotografi së bashku.

Një fotografi e publikuar nga faqja e fansave të Borës dhe Donaldit ku shihet ajo dhe djali, Arbori, mori gjithë vëmendjen.

Ky imazh u shpërnda edhe nga vet moderatorja në llogarinë e saj personale të Instagramit.