Vedati i Stupcave: Ksi virusa e ksi knusa moti i kem kalu, pa rrymë e me qira

Aktori Vedat Bajrami ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram.


Vedati në formë aktrimi ka bërë thirrje për qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi shkaku i koronavirusit.

Ai thotë se “ksi virusa e ksi knusa moti i kem kalu, pa rrymë e me qira”, shkruan Reporteri.net.

Kujtojmë se deri tani 15 persona janë prekur me koronavirus, ndërsa qytetarëve nga institucionet po u bëhet vazhdimisht thirrje të rrinë në shtëpi dhe të lëvizin sa më pak. /Reporteri.net/.

 

View this post on Instagram

 

#rrinshpi

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on