Vjen në vendin tonë modelja që hyri në fushë Kinsey Wolanski

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski e cila së fundmi bëri gjiron botës duke hyrë në fushë gjatë finales Tottenham-Liverpool dhe emri i saj u përmend në mediat botërore.


“E bëra vetëm për të provuar diçka të re dhe për të dalë nga zona e rehatisë”, u shpreh Kinsey për veprimin e saj.

Mediat kosovare bëjnë të ditur se modelja pas tri ditësh do jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj.

Kinsey do jetë mysafire speciale në një event ku do prezantohen vetura luksoze.