Vogëlushja në foto, sot modelja kosovare më e komentuar

Ajo është një nga modelet më të komentuara në Kosovë.


Bëhet fjalë për Arbenita Ismajlin, e cila ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Tani është publikuar një fotografi e saj kur ka qenë e vogël, e që tiparet e saj aspak nuk janë tjetërsuar.

Arbenita dhe Fero pas shumë vitesh lidhje u bënë prindër për herë të parë në prill të këtij viti.

Modelja e cila jeton në Gjermani solli në jetë një vajzë të quajtur Nina./Reporteri.net/