Zbulohet se çfarë i pëshpëriti Fifi – Donaldit në vesh

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi e njohur si “Fifi” ka hyrë mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, por tani në rolin e mysafires.

Hyrja e saj ishte surprizë për aktoren, Monika Lubonja, teksa Fifi nuk është larguar pa u futur edhe njëherë brenda shtëpisë ku ajo qëndroi për më shumë se 50 ditë.

Një përqafim i ngrohtë dhe prekës ishte ai me Donaldin, teksa dëgjohet që i thotë: “Ja u futa prapë, na ke jashtë, do bëhesh i fortë, mos u qurravit se je burrë!”.