Zëri i këngëtarit të njohur kosovar, dëgjohet në veturën e Vera Orës

Vera Ora argëtohet me muzikë shqipe.


Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare e cila që nga fillimet e para të karrierës me krenari ka treguar se është shqiptare dhe këtë gjë vazhdon ta bëjë edhe sot, shkruan lajmi.net.

E e gjithë kjo duket se qenka e trashëguar pasi edhe nëna e saj vepron njësoj, madje së fundmi është shfaqur duke e dëgjuar në veturë këngën ‘Ani mori nuse’ nga NRG Band.

Vera e ka bërë postimin në Instastory dhe kjo sigurisht se do t’i pëlqejë këngëtarit Besnik Qaka dhe gjithë grupit.