Aksidenti i tmerrshëm mëngjesin e sotëm: Qytetari humb të dyja këmbët

Qytetari që u përplas mëngjesin e sotëm tek rruga ‘5 Maji’ në Tiranë raportohet se ka humbur të dyja këmbët.


Pas ngjarjes së rëndë, qytetari është dërguar në spitalin e Traumës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, por i aksidentuari nuk ka dalë i pa dëmtuar.

Tashmë, ai nuk do të mund të jetë më kurrë si më parë.

Ngjarja e rëndë u raportua mëngjesin e sotëm. Teksa qytetari qëndronte buzë rrugës pranë vizave të bardha dhe priste të kalonte në anën tjetër, u përplas pa mëshirë nga një makinë.