Basha pritet me entuziazëm nga qytetarët në Vaun e Dejës: Rama ik

Kryedemorkati Lulzim Basha, ditën e sotme është në Vaun e Dejës në Shkodër, ku dhe është pritur me entuziazëm nga qytetarët.


Qindra qytetarë pritën kandidatin për Kryeministër Lulzim Basha me flamuj dhe me thirrjet: Rama ik.

“Jam gjithmonë mirënjohës nga mbështetja juaj. E di që e gjithë kjo mbështetje është shprehje që ka marrë Shkodra, që do votojë pPrtinë Demorkatike me 25 prill. Le ta nisim takimin me problemet dhe shqtësimet e qytetarëve“, tha Basha.