Digjen materialet zgjedhore edhe në Klos, shikoni si hyjnë protestuesit nga tarraca

Situate e tensionuar është shënuar sot edhe në Klos. Mbështetesh te PD-së kanë nxjerrë jashtë KZAZ-së, materialet zgjedhore, por duke gjetur një tjetër mënyrë.


Protestuesit janë ngjitur ne tarrace e përmes saj kane mundur të depërtojnë brenda, duke nxjerrë jashtë materialet zgjedhore dhe me pas duke iu vënë flakën në oborrin para qendrës.

Shikoni me poshtë pamjet pa koment:

KZAZ Klos

Gepostet von Denisa Vata am Mittwoch, 19. Juni 2019