E rëndë: Vetura godet për vdekje një person

Një persona ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Lezhë, në vendin e quajtur “Ura e Prekanit”.


Sipas policisë, raportohet se një automjet ka përplasur një motoçikletë dhe si pasojë drejtuesi i kësaj të fundit ka humbur jetën menjëherë.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe ambulanca, e cila ka transportuar në morg viktimën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.