Edi Rama poston foton e ditës në krah me ish Presidentin e Francës

Edi Rama është shfaqur këtë të shtunë së bashku me bashkëshorten dhe djalin Zaho, ndërsa në krah të familjes kryeministrore është ish Presidenti i Francës Nicolas Sarkozy së bashku me të shoqen Carla Bruni.


Foton e ka postuar vetë kryeministri në rrjetin social, ndërsa në dixhiturë ka shkruar “inasta of the day” (fotoja e ditës).

Mbrëmë ata shijuan koncertin e bashkëshortes së ish-Presidentit francez në Butrint, ndërsa duket se edhe dita e sotme i ka gjetur bashkë në Sarandë