Kamëz, një person qëllon me armë zjarri te Bashkia

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Kamëz pak momente me pare. Një person ka dalë në qendër të Bashkisë dhe ka hapur zjarr.


Ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie.

Burime nga policia bëjnë të ditur se dyshohet që autori të jetë person me probleme të shëndetit mendor.