Moderatorja e njohur shqiptare vaksinohet live gjatë lajmeve në Top Channel, përlotet gjatë procesit

Gazetarja e Top Channel, Genta Popa, është vaksinuar live gjatë edicionit të lajmeve të orës 3. Para se të bënte vaksinën, Popa kujtoi kunatin e saj të ndjerë, Kujtim Prodani, i cili ndërroi jetë pak kohë më parë pikërisht nga Covid-19.


Me lot në sy, Popa u shpreh se kemi humbur shumë njerëz të dashur nga virusi, si dhe bëri apel që të gjithë të shkojnë të vaksinohen.