Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë

Një apartament është përfshirë nga flakët në Tiranë.


Sipas njoftimit të policisë, apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati në “rrugën e Dibrës” në kryeqytet.

Shërbimet zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për neutralizimit të flakëve.

Njoftohet se deri më tani nuk ka banorë të lënduar por vetëm dëme materiale.

Grupi Hetimor vijon punën për përcaktimin e rënies të zjarrit.