Rama shpërndan pamjet dhe zbulon emrin e Aeroportit të Kukësit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale pamje nga aeroporti i Kukësit.


Kreu i qeverisë ka zbuluar edhe emrin që do të mbajë aeroporti më i ri në Shqipëri. Po ashtu ai nuk ka kursyer ironitë me kritikët në lidhje me këtë projekt.

“LIVE 3D, Aeroporti Ndërkombëtar Zayed – Flatrat e Veriut”, shkruan kryeministri.