Shqipëri: Punëtori bie nga çatia dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pukë. Një punëtor, 66-vjeç që po punonte në çatinë e një banese ka rënë nga lartësia.


66-vjeçari nuk u ka mbijetuar plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Reklamë

Burimet zyrtare bëjnë me dije se është marrë nën hetim pronari.