Albin Kurti flet nga stadiumi: Fitore!

Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, i cili për herë të parë sonte mbështeti Kombëtaren e Kosovës në futboll nga afër, pra ishte prezent në stadium, i ka dëshiruar fitore.


Kurti ka thënë se pret fitore dhe kjo dëshirë po i realizohet pasi Kosova po fiton me rezultat 2-0.

“Në tribinat e lindjes së stadiumit “Fadil Vokrri”. Për ekipin tonë të Kosovës presim atë që duam – fitore!”, ka shkruar Kurti në Facebook, shkruan Reporteri.net.