×
 • Sport
 • Sport

  Ambasadori francez: Kurti dhe Malaj kërcyen nga gëzimi pas golit të parë të Shqipërisë

  Reporteri
  15 Qershor 2024 | 22:14

  Ambasadori francez në Kosovë Olivier Guerot ka shpërndarë një fotografi, për të cilën thotë se kryeminsitri Albin Kurti dhe ambasadori shqiptar në Kosovë, Petrit Malaj kanë kërcyer nga gëzimi kur Shqipëria shënoi golin e parë.

  Guerot fotogafinë e ka shpërndarë në platformën X, kështu duke treguar se lojën mes Shqipërisë dhe Italisë që po zhvillohet në kuadër të Kampionatit Evropian po e shikojnë së bashku me Kurtin e Malajn.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!