Barcelona e gatshme të dëgjojë ofertat për “150-të milionshin”

Barcelona është gati që të dëgjojë ofertat për transferimin më të shtrenjtë të tyre, Philippe Coutinho, por ish ylli i Liverpoolit është i vendosur që të luftoj për një vend në formacionin startues.

Ylli brazilian nuk ka arritur deri më tani t’i shpaguajë 150 milionët që u shpenzuan për transferimin e tij dhe duket sikur Barcelona e ka humbur durimin me të, shkruan Reporteri.net

Barcelona dëshiron ta shes brazilianin për të krijuar fonde dhe të sjellë transferime të reja në “Camp Nou”.

Chelsea dhe Manchester United të dyja janë lidhur me një transferim të mundshëm të brazilianit./Reporteri.net/