Bayerni në epërsi ndaj Tottenhamit, Coman shënon gol të bukur

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Bayernit dhe Tottenhamit, duel ky në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.


Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Bayernit e ka shënuar Coman në minutën e 14′ të takimit, pas një pasimi fantastik nga Gnabri, i cili e gjeti të vetëm francezin para portës, shkruan Reporteri.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.