Berisha e Ozil startojnë për Fenerbahcen

Sulmuesi Mërgim Berisha dhe mesfushori Mesut Ozil do të jenë startues për ekipin e Fenerbahces sot kundër Sivasspor me fillim nga ora 16:00.


Mërgim Berisha iu bashkua gjigantit turk në afatin kalimtar të verës, ndërsa Mesut Ozil disa ditë më herët u shpreh se nuk ndihet i lumtur, megjithatë ai sot starton ndeshjen nga fillimi.

Fenerbahce nis ndeshjen me këta futbollistë: Altay, Min Jae, Serdar, Tisserand, Gustavo, Zajc, Osayi, Muhammed, Rossi, Ozil, Berisha.