Celina me Dijonin barazojnë me Strasbourg

Skuadra e Dijon si vendas u nda baras me rezultat 1:1 me Strasbourg-un, në kuadër të javës së 21-të të elitës së futbollit francez.


Reprezentuesi i Kosovës, Bersant Celina, u paraqit standard deri në minutën e 59-të për Dijonin.

Futbollisti Ajorque realizon në minutën e 51-të për Strasbourg dhe Coulibaly në atë të 63-tën për Dijonin.

Strasbourg renditet në vend të 15-të me 24 pikë dhe Dijon i 18-ti me 15 sosh.