Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosova – Andorra

Kombëtarja e Kosovës ndeshjen e dytë kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2024” do ta luajë kundër Andorrës.

Ndeshja do të luhet më 28 mars, në Prishtinë në stadiumin “Fadil Vokrri”, nga ora 20:45.

Për këtë lojë, Federata e Futbollit të Kosovës ka nxjerrë në shitje biletat.

Ato do të shiten online.

Çmimet e biletave janë si në vijim: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro.

Në njoftimin e FFK-së thuhet se një person mund të blejë deri në katër bileta, në këtë LINK.